بهترین حفاظ روی دیوار یا نرده دیوار آهنی
15 ژوئن 2021
نرده آهنی سر دیوار یا حفاظ روی دیوار
20 ژوئن 2021
نمایش همه

فاظ‌های شاخ گوزنی بالای دیوار 

حفاظ و نرده شاخ‌ گوزنی
حفاظ و نرده شاخ‌ گوزنی از مدل‌های زیبا نرده دیوار حیاط محسوب می‌شود. اما چرا نرده شاخ گوزنی نامگذاری شده است؟ در ابتدا باید بگوییم طراحان برای نامگذاری این نوع نرده‌ها از شکل شاخ گوزن ایده‌ گرفته‌اند. شما می‌توانید از حفاظ شاخ گوزنی در دیوار انواع ساختمان‌ها با کاربری‌های مختلف استفاده کنید. اگر به فکر دیزاین نرده‌های دیوار با طرحی متنوع هستید؛ ما نرده‌های شاخ گوزنی را پیشنهاد می‌کنیم. تنوع در رنگ‌آمیزی و طراحی منحصر به فرد حفاظ‌های شاخ گوزنی بالای دیوار  از مزایای اصلی استفاده از آن‌ها در دیزاین دیوار محوطه می‌باشد.

حفاظ دیوار
حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

اگر به دنبال مانعی زیبا و در عین حال مستحکم میگردید پیشنهاد ما به شما حفاظ شاخ گوزنی میباشد که ضریب ایمنی بالایی داشته و جلوه‌ای خاص و منحصر به فردی را مانند شاخ‌های گوزن درهم تنیده شده به دیوار منزل مسکونی شما میبخشد. همچنین در برابر رطوبت و دمای محیط مقاوم بوده و جهت خمیده بودن شاخ‌ها به هر جهت امکان ورود از لابه‌لا یا روی آن را غیرممکن میکند.

مهمترین محافظ بالای دیوار

حفاظ بالای دیوار چیست و چه کاربردی دارد ؟

حفاظ‌ ها وسیله‌هایی میباسد که در شکل‌های متنوع و جنس آلیاژ گوناگون بر روی دیوارهای منازل مسکونی وبخصوص ویلایی، کارگاهی، انباری، تولیدی و دیگر جاهایی که نیاز به محافظت از لوازم و … آنجا وجود دارد استفاده میشود. اقدامات حفاظتی مانند نصب حفاظ دیوار که برای ورود سارقین بخاطر سرقت به این محل‌ها استفاده میشود خالی از لطف در حق خود و اموال خود نیست.

  نرده حفاظ آکاردئونی (آکاردئونی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547