طرح حفاظ دیوار آپارتمان
9 سپتامبر 2021
نصب گارد و نرده آکاردئونی
12 سپتامبر 2021
نمایش همه

رنگ حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار  را می توان به عنوان حفاظی برای پنجره های مسکونی یا دفاتر اداری استفاده نمود . این حفاظ برای تمام دیوارها با عرضهای متنوع مناسب است. به همین علت می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده نمود می توان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها نیز حفاظ شاخ گوزنی نصب کرده و از مزایای این حفاظ بهره مند شد.

حفاظ کشی بالای دیوار

رنگ آمیزی نرده حفاظ بالای دیوار 

نوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی از نوع رنگ الکترواستاتیک (کوره ای) است. جنس رنگ این حفاظ، از نوع پوشش فام درجه یک می باشد. طول هر شاخه از این حفاظ به ۲ متر می رد. عرض حفاظ به ۳۰ تا ۷۵ سانتی متر می رسد. ارتفاع حفاظ ۳۰ تا ۱۴۰ سانتی متر است. برای جوش شاخه های این حفاظ از روش جوشکاری دوطرفه و الکترود استفاده می گردد. مقطع برش پیکانهای حفاظ ۲ الی ۴ سانتی متر است و برای تولید آن از میلگرد ۸ و میلگرد ۱۰ استفاده می گردد.

حفاظ روی دیواری

حفاظ شاخ گوزنی چگونه نصب می شود؟

برای اینکه با نحوه نصب حفاظ شاخ گوزنی در ایران آشنا شوید، لازم است که ۴ روش متداول برای نصب این حفاظ ها را بدانید.
نصب حفاظ با استفاده از بیس پلیت: اگر کارفرما از اول بداند که می خواهد روی دیوار از بیس پلیت استفاده کند، می تواند در هنگام دیوار چینی، پلیت هایی را داخل دیوار کار گذاری کند تا بعد از اتمام ساخت دیوار، نصب حفاظ به راحتی انجام گردد البته بعد از ساخت دیوار نیز می توان پلیت نصب کرد. فاصله پلیت ها از هم حداقل ۱ متر است. بعد از کارگذاری پلیت ها، حفاظ ها روی پلیت ها جوش داده می شوندو سپس با استفاده از رنگ آمیزی و لکه گیری، زیباتر خواهند شد.

  قیمت نصب درب آکاردئونی در سهیلیه محافظ درب ضد سرقت پشت درب

نصب حفاظ به روش کوبیدن پیم در دیوار: برای نصب گارد روی انواع بسترها می توان از روش کوبیدن پیم در دیوار استفاده نمود برای کوبیدن پیم در دیوار، در بالای دیوار با استفاده از دریل، سوراخی به قطر ۵ میلی متر ایجاد می شود و یک پیم به قطر ۱۰ میلی متر داخل دیوار گذاشته می شود.در مرحله بعد، حفاظ روی دیوار بین پیم ها قرار می گیرد و جوش داده می شود. مرحله آخر این کار، رنگ آمیزی و لکه گیری است.

نصب حفاظ با استفاده از چهارستون: اگر حفاظ ارتفاع زیادی داشته باشد، از این روش استفاده می شود. برای نصب حفاظ با ارتفاع بالاب ابتدا در چهار پایه این چهار ستون، ۴ سوراخ به فواصل مشخص ایجاد می شود. سپس در این ۴ مکان، پیم کوبیده می شود و ۴ ستون به آن وصل می شود. اگر درپوش فلزی مستحکم یا پلیت وجود داشته باشد، به این ستونها وصل می شود.

شاسی کشی: اگر دیوار، پستی و بلندی زیادی داشته باشد، نیاز به شاسی کشی است. شاسی کشی، سطح درب پارکینگ را با سطح دیوار تراز خواهد کرد. شاسی کشی از جمله کارهایی است که باید تحت نظر کارشناس انجام شود. کارشناسان، از پروژه و نقشه دیوار بازدید می کنند تا در هنگام سوراخ کاری و شاسی کشی مشکلی پیش نیاید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547