انواع حفاظ دیواری
21 جولای 2021
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
24 جولای 2021
نمایش همه

بهترین محافظ آهنی بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع بهترین محافظ آهنی بالای دیوار ساختمان است که به دلیل طراحی و ساخت آن مشابه به شاخ های گوزن به این نام شهرت یافته . حفاظ شاخ گوزنی ها در چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است چرا که برعکس سیم خاردار یا حفاظ های نیزه ای ظاهر آن زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد و قیمت تمام شده آن به عنوان یکی از راهکار های افزایش امنیت ملک بسیار مناسب است . حفاظ شاخ گوزنی امروزه از محبوبت و استقبال بالایی در بین سایر حفاظ ها برخوردار بوده به همین علت سعی داریم به طور کامل مراحل تولید حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار دهیم و اطلاعات مفیدی در مورد آن را در اختیار شما قرار دهیم. به طور کلی به مزیت استفاده از این نوع حفاظ اشاره شده است.

حفاظ بالای دیوار

حفاظ های روی دیوار بلند :

حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ هایی میباشد که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر سبب شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه کرد و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد. نرده شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار منحصر به فردی است و همین دلیل موجب شده تا در مدت کوتاهی بسیار پر طرفدار گردد حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ ‌های دیوار، می‌باشد. این نوع حفاظ که شامل انواع متنوعی می‌شود، کارایی بسیار فراوانی در تامین امنیت محوطه‌ های مختلف نظیر کارگاه ‌ها و خانه ‌ها دارد.

بهترین محافظ روی دیوار

سفارش حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از چشم‌نوازترین وامن‌ترین و ایمن ترین و بهترین حفاظ‌ های روی دیوار  هستند. برای سارقینی که قصد ورود به حریم ساختمان‌های شما را دارند، شاخه‌های این دسته از حفاظ‌ها مانعی عبور ناپذیر برای آ‌ن‌ها هستند. این دسته از حفاظ‌ها از سطح دیوار به اندازه ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر بیرون آمده‌اند و همین امر باعث می‌شود قرارگیری سارقین بر روی دیوار امکان ناپذیر شود همچنین توصیه میکنیم برای تهیه انواع حفاظ دیواری در هنگام سفارش خود ارتفاع سفارشی خود برای نصب حفاظ دیوار ارتفاعی بالغ بر ۸۰-۹۰سانت به بالاباشد چراکه پای انسان نود سانت بوده و ارتفاعی کوتاه تر از آن توصیه نمیگردد قیمت حفاظ شاخ گوزنی امروز یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین نرده حفاظ روی دیوار است .

  جوشکاری محافظ شاخ گوزنی به چه صورت است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547