حفاظ غیر قابل عبور بالای دیوار
12 ژوئن 2021
قیمت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار
15 ژوئن 2021
نمایش همه

حفاظ دور دیوار محوطه بیرونی

خرید حفاظ نیزار و قیمت آن : حفاظ نیزار، یکی از انواع نرده حفاظ های روی دیوار میباشد که بعد از نرده حفاظ بوته ای طراحی شد . این نرده حفاظ دور دیوار محوطه بیرونی – حفاظ دور دیوار  به دلیل تقاضا و درخواست خریدارن طراحی و در سال ۱۳۹۹ روانه بازار شد حفاظ نیزار جزء نرده حفاظ های کلاسیک محسوب میگردد .انتخاب نام نیزار هم به دلیل ، تشابه این نوع نرده حفاظ با نیزار های طبیعی است .

حفاظ دیواری

گارد نیزار بالای دیوار

حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای که در آن ها برخی شاخه های کناری برای امنیت بیشتر به سمت پایین خم شده اند ، تمام شاخه ها به سمت بالا میباشد . بنابراین شاید بتوان امنیت آن را نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای کم تر دانست. با این حال از آن جا که یک ردیف (یا بنا به درخواست مشتری بیش از یک ردیف) از شاخه های کناری کوتاه تر هستند، می توان گفت گارد نیزار در حوزه ی امنیت حرف های زیادی برای گفتن دارد زیرا عبور از آن به شدت دشوار و حتی غیر ممکن است.

شیک ترین حفاظ دیواری

 

گارد روی دیوار بلند

حفاظ شاخ گوزنی که ایمن ترین نوع گارد روی دیوار در حال حاضر هستند طراحی و عرضه میگردد. این حفاظ با تعداد شاخه های تیز شده بسیار بالا امنیت فوق العاده ای دارند. این مدل جهت پوشش سلیقه های متنوع به زیر مجموعه های همچون حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای مدرن، حفاظ نیزاری، حفاظ لاله ای، حفاظ شعله ای و انواع دیگر تقسیم شده که به ذکر نام آنها بسنده میکنیم.

  گارد فلزی روی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547