حفاظ ایستاده آبشاری
11 نوامبر 2020
حفاظ روی دیوار
14 نوامبر 2020
نمایش همه

حفاظ خاردار بالای دیوار

نام ‌گذاری نرده حفاظ با میلگرد خاردار براساس شکل ظاهری آن‌ها صورت گرفته که البته حفاظ خاردار بالای دیوار را با نام‌های دیگری مانند حفاظ خاری و حفاظ خا‌رپشتی نیز می شناسند. این نوع حفاظ شبیه به بوته های خار بیابان می باشد بدین جهت است که به این نام آن را می شناسند. از جمله حفاظ روی دیوار که جهت برقراری امنیت حال هموطنان تولید و روانه بازار آهن آلات گردیده است که بسیار پرفروش می باشد ، می توان به حفاظ روی دیوار طرح خار دار اشاره نمود. ایمن سازه قادر است حفاظ خار دار را در ارتفاع و تراکم های مختلف مطابق با درخواست خریداران محترم بسازد.

 

حفاظ بوته ای خاردار

حفاظ بوته ای خاردار همان‌طور که از نامش پیداست نوعی از حفاظ بالای دیوار است که ظاهری شبیه بوته خار دارد. حفاظ بوته‌ای یکی از بهترین انواع حفاظ جدید برای ممانعت از ورود غیرمجاز به ساختمان است. بسیاری از ما روش‌های مختلفی را برای افزایش امنیت ساختمان مسکونی یا تجاری خود انجام می‌دهیم؛ یکی از مؤثرترین این راه‌ها استفاده از نرده خاردار بالای دیوارهای حیاط است.

حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 سانتیمتر و 120سانت روی دیوار

ویژگی‌های حفاظ بوته‌ای با کیفیت

نوع آلیاژ و فلز به کار رفته در آن. حفاظ بوته ای خاردار می‌تواند از جنس فولاد ضدزنگ ، گالوانیزه گرم و الکترو گالوانیزه یا PVC باشد. در میان این انتخاب‌ها باید نوعی را انتخاب کنید که با آب و هوای شهر شما سازگارتر است.میزان مقاومت در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی بالا باشد. حفاظ بوته‌ای که عمر طولانی‌تری داشته باشد، مسلماً کیفیت بالاتری نیز نسبت به دیگر انواع آن دارد.استحکام بخش‌های مختلف که به یکدیگر متصل شده‌اند. حفاظ بوته ای خاردار را عموماً از تغییر شکل دادن به میله‌ها و خم کردن آن‌ها می‌سازند، بنابراین باید از اتصال صحیح بخش‌های مختلف به هم اطمینان حاصل کنید. معمولاً این استحکام را با توجه به روش به کار رفته برای جوشکاری می‌شناسند.

  نرده گارد درب منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547