بهترین و ایمن ترین و پر فروش ترین نوع حفاظ دیواری
18 آگوست 2021
ساخت و تولید حفاظ شاخ گوزنی
21 آگوست 2021
نمایش همه

حفاظ‌ های شاخ گوزنی

حفاظ‌ های شاخ گوزنی با توجه به شکل و تولید منحصر به فردشان در مدل‌های متنوع قابل خریداری و نصب هستند. این حفاظ‌ها نرده‌هایی با شکل‌های مختلف و در اندازه‌های متفاوت دارند. ارتفاع نیزه‌ها در این مدل‌های متنوع با یکدیگر فرق داشته و علت اصلی تولید حفاظ شاخ گوزنی ایجاد امنیت بالا است. بنابراین از آن در هر جایی که ضرورت دارد میزان امنیت بیشتری برای آن مکان به وجود بیاید استفاده میگردد بیشترین استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در محیط‌های بیرونی است. این نوع از حفاظ ویژگی بسیار زیادی دارد. ارتفاع بالای آن بزرگ‌ترین مزیت آن است. ارتفاع زیاد و نوک‌های تیز و متعدد آن سبب میگردد تا کسی قادر نباشد از آن عبور کند.

حفاظ بالای دیوار تهران

حفاظ نرده ای بالای دیوار :

از آن جایی که حفاظ های قدیمی از امنیت و زیبایی کافی برخوردار نبوئند و بسیار از تولید کنندگان و طراحان از گارد های جدید استفاده می کنند. برخی از این حفاظ های نسل جدید عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ نی زار. حفاظ شاخ گوزنی با الهام گرفتن از شکل شاخ های گوزن تولید شده است و در بازار کشور ایران بسیار پر طرفدار میباشد به طوری که بیش از ۹۰ درصد از حفاظ های تولید و استفاده شده در ایران، از نوع شاخ گوزنی هستند . اگر حفاظ شاخ گوزنی را بر روی زمین بگذاید، عبور از روی آن غیر ممکن و یا بسیار سخت خواهد بود پس عملا عبور از آنها بر ری دیوار کانلا غیر ممکن است . شما می توانید این نوع حفاظ یا نرده روی دیوار را مورد استفاده قرار دهید چرا که سارقان کمتر به سراغ خانه هایی می روند که بر روی دیوارشان از این نوع حفاظ ها استفاده کرده اند.

  قیمت نرده آهنی بالای دیوار (شاخ گوزنی)

 

حفاظ فلزی دیوار تهران

حفاظ شاخ گوزنی

یکی از پر کاربرد ترین انواع نرده های دیواری موجود در بازار می‌باشد. این نوع حفاظ که شامل انواع ماتوعی با کاربرد های متفاوت میگردد کارایی بسیار فراوانی در تامین امنیت محوطه‌های مختلف نظیر کارگاه‌ها و منازل مسکونی خواهد داشت.حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار نصب شده و از مهمترین کاربرد های آن جلوگیری از ورود سارقین به محوطه‌ی مورد نظر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547