حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا چه کاربردی دارد ؟
14 اکتبر 2021
تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در شمال
14 اکتبر 2021
نمایش همه

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی به چه صورت است ؟

در جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی نیاز به جوشکاری دوطرفه و باکیفیت بالا دارد تا استحکام بالایی را دارا باشد ، جوشکاری یکی از قدیمی ترین و بهترین روش های اتصال دو قطعه نرده شاخ گوزنی به هم می باشد که در آن دو قطعه فلزی یا غیرفلزی را به وسیله گرم کردن دو قطعه و یا ذوب کردن مواد به یکدیگر متصل کرد.

اتصال شاخک های حفاظ شاخ گوزنی با چوش co2

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی با استحکام بالا

برخی از افراد به خاطر پایین آوردن قیمت خود با استفاده از جوش های بی کیفیت جوش یک طرفه انواع حفاظ ها را تولید می کنند و به عنوان محصول ارزان‌تر به مصرف کنندگتن می فروشند. جدا از بحث نوع جوش ملاک های دیگری مانند نوع میلگرد و مهارت در تولید و در جوشکاری مهم است که در شرکت ما بهترین افراد برای این کار انتخاب شده اند.

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی

تراکم حفاظ شاخ گوزنی و ارتفاع آن و تاثیر آن بر قیمت

تراکم را بصورت تعداد شاخ های اصلی حفاظ شاخ گوزنی در طول دو متر یاد میکنند نه شاخه های فرعی. نرده های شاخ گوزنی در تراکم های ۱۵،۱۲،۱۰،۸ ساخته می شوند هرچه تراکم کار ها بیشتر باشند با توجه به افزایش وزن کلی کار قیمت نرده شاخ گوزنی افزایش می یابد. ارتاع های تولید شده در بازه ۵۰ تا ۱۴۰ سانتی‌متر قرار دارند اما ارتفاع های پایین‌تر برای حفاظ های روی دیوار پیشنهاد نمی شود و بهتر از که ارتفاعی که انتخاب می کنید کمتر از ۹۰ سانتی‌متر نباشد.

  حفاظ مدرن روی دیوار منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547