نرده آهنی روی دیوار
14 سپتامبر 2021
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
18 سپتامبر 2021
نمایش همه

تراکم نرده شاخ گوزنی

تعیین تراکم نرده و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی
تعداد شاخه های حفاظ در دو متر از طول ، تراکم نرده شاخ گوزنی می نماند هر چه که تعداد این شاخه ها در دو متر بیشتر باشد یعنی تراکم در تولید حفاظ شاخ گوزنی بیشتر میگردد وبه طور طبیعی کیفیت کار بالاتر می رود. شاخ گوزنی یک شاخه اصلی دارد که ارتفاع بیشتری دارد و یه شاخه فرعی و سپس سایر شاخک ها به ترتیب در ارتفاع کمتری جوش داده می شوند. هدف تعیین ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی نیز همان شاخه اصلی است. معمولا تراکم شاخه اصلی در طول ۲ متر نهایتا ۱۵ عدد شاخه اصلی میباشد در واقع اگر با تعداد بیشتر از این مواجه شدید احتمالا سازندگان شاخه های فرعی را نیز جزو تراکم به شمار آورده اند اما اگر بخواهیم توضیح بیشتر در مورد تراکم محافظ صحبت کنیم باید بگویم اگر تولید کنندگان و مشاوران به عنوان مثل از تراکم ۱۲ از یک حفاظ یاد میکنند منظور از تراکم ۱۲ شاخه اصلی و ۱۲ شاخه ی فرعی میباشد .

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نوعی حفاظ از جنس فلز مقاوم است که بر روی دیوار ساختمان نصب می گردد با نصب حفاظ روی دیوار  با هزینه بسیار کم امنیت ساختمان را تضمین کنید. معمولا حفاظ شاخ گوزنی را با نام های متععدی پون نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ دیوار،حفاظ ساختمان، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی، حفاظ نیزار، حفاظ دیواری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ نیزه ای، حفاظ بوته خاری و محافظ شاخ گوزنی نیز می شناسند.حفاظ شاخ گوزنی نوع پر استفاده ای از حفاظ ها است که به دلیل تشابه بسیار زیاد این نوع حفاظ به شاخ گوزن نام حفاظ شاخ گوزنی را برای آن انتحاب کرده اند. این نوع حفاظ در تراکم متنوع و با ضخامت های متنوع تولید و عرضه می گردند و معمولا استفاده از آن در کشور ایران و عراق رواج یافته و با گذشت زمان محبوبیت آن نیز در بین مردم بیشتر می شود.

  محافظ فلزی روی درب آپارتمان

شیک ترین حفاظ دیواری تهران

تراکم و میزان محبوبیت حفاظ شاخ گوزنی

ساختار این نوع حفاظ متشکل از میلگرد هایی با ضخامت های متنوع هستند که به علت خمیدگی هایی در دو جهت امکان ایستادن سارقان در کنار آنها وجود ندارد. برترین انتخاب برای ارتفاع حفاظ ۹۰ سانتی متر و تراکم ۱۰ است به این دلیل که عبور از آن را بسیار سخت می کند.میزان تراکم و عرض آن را مشتری مشخص کرده و سپس درشرکت تولید می گردد. مزیت انواع حفاظ ها نسبت به دوربین مداربسته و یا دزدگیر عدم نیاز به سرویس دوره ای می باشد به صورتی که حفاظ ها یک بار نصب می گردند و شما دغدغه تعمیر و نگهداری آنها را در طول سال ها نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547