خرید حفاظ شاخ گوزنی
17 آگوست 2021
حفاظ‌ های شاخ گوزنی
19 آگوست 2021
نمایش همه

بهترین و ایمن ترین و پر فروش ترین نوع حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی که بر روی دیوار قرار میگیرد،در حال حاضر یکی از بهترین و ایمن ترین و پر فروش ترین نوع حفاظ دیواری محسوب میشوند که ساختاری کاملا متفاوت نسبت به حفاظ های دیواری قدیمی از نظر شکل و جنس دارد .این حفاظ ها  در اشکال مختلف خمکاری و ساخته میشود و توسط دستگاه های تیزرو بریده شده و نوک آنها بسیار تیز و برنده می باشد.و به خاطر شباهتی که به شکل هندسی شاخ گوزن دارد به این نام شناخته می شود.

شیک ترین حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی با شاسی پایه پروفیل:

حفاظ ها که بر روی شاسی پروفیل ساخته می شوند دوام و مقاومت بالایی دارند. پروفیل مورد استفاده متداول در قسمت شاسی حفاظ ها ۲۰*۴۰ بوده و به سفارش مشتری برای بالاتر بردن استحکام از پروفیل های ۴۰*۶۰ و یا پروفیل ۴۰*۸۰ نیز می توان استفاده کرد. برای تولید حفاظ هایی با ارتفاع های بالای ۱۰۰ سانتی متر استفاده از شاسی ۴۰ *۸۰ و یا ۴۰ *۶۰ مناسب تر می باشد زیرا در هنگام نصب میزان استحکام حفاظ بر روی دیوار بیشتر شده و از صدمات ناشی از تکان های حفاظ بر روی دیوار کاسته می شودو امکان اسیب به دیوار به حداقل ممکن می رسد.

حفاظ فلزی دیوار

نصب حفاظ شاخ گوزنی به روش کوبیدن پیم در دیوار:

اولین روش که در تمامی بسترها می توان از آن استفاده کرد کارگزاری پیم در بستر می باشد. روش کار به این صورت می باشد که ابتدا در بالای دیوار را با استفاده از دریل سوراخی به قطر ۸ میلی متر ایجاد کرده و یک پیم به قطر ۱۰ میلی متر داخل دیوار کارگزاری می کنیم. در صورت داشتن درپوش فلزی با ضخامت کمتر از ۲ میلی متر درپوش سوراخ می شود سپس دیوار سوراخ کاری می شود. برای هر شاخه ۲ متری حفاظ حداقل ۴ پیم ۲ به ۲ و روبه روی هم نیاز می باشد تا در آخر استحکام مورد نظر را بدست آوریم. در مرحله بعد حفاظ بروی دیوار بین پیم ها قرار می گیرد و به پیها جوش می شود ودر مرحله اخر قسمت جوشکاری شده با استفاده رنگ لکه گیری می شود.

  منظور از محافظ شاخ گوزنی ضد سرقت چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547