ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی
15 ژوئن 2021
فاظ‌های شاخ گوزنی بالای دیوار 
18 ژوئن 2021
نمایش همه

بهترین حفاظ روی دیوار یا نرده دیوار آهنی

بهترین حفاظ روی دیوار یا نرده دیوار آهنی عبارتند از
حفاظ شاخ گوزنی: همانند مدل شاخ گوزن ساخته و با میلگردهای برنده برای ایجاد ایمنی از ساختمان کاربرد دارد.
حفاظ بوته‌ای: مدل حفاظ بوته ای نیز همانند مدل قبل می‌باشد و برای محافظت از منازل مسکونی، مدارس، باغ و شرکت‌ها به صورت معمول استفاده می‌شود.
حفاظ نیزار: به شکل یک نیزار طراحی می‌شود که ضریب امنیت بالا، کیفیت و نوع طراحی جالب آن باعث فراهم شدن میزان زیاد رضایت خاطر مشتریان شده است. از این مدل نیز می‌توانید برای حفاظ پنجره نیز استفاده کنید.
حفاظ نخل مرداب : حفاظ نخل از مدل‌های جدید نرده دیوار می‌باشد که به شکل گل لاله است. این مدل حفاظ که در قسمت بالایی خود شاخه‌ها به صورت نامنظم تعبیه شده‌اند، باعث شده که امنیت لازمه را برای مکان مورد نظر فراهم نمایند.
حفاظ لیلیوم: حفاظ روی دیوار لیلیوم نیز به شکل گل لیلیوم طراحی شده که هر بوته این حفاظ دیوار تعداد قابل توجهی گل لیلیوم نما و در مقایسه با سایر حفاظ‌ها قیمت بالاتری داشته باشد.
حفاظ نیزه آبشاری: مدل حفاظ آبشاری به این صورت است که سرنیزه‌های تیز به صورت آبشار به سمت پایین خم شده‌اند که مانع از ورود افراد ناشناس به داخل مکان مورد نظر خواهند شد.

حفاظ بالای دیوار

عوامل مؤثر بر انتخاب نوع حفاظ روی دیوار

انتخاب بهترین حفاظ روی دیوار یا نرده دیوار آهنی در واقع شامل نکات بسیاری می شود. زمانی که شما میخواهید یک حفاظ را انتخاب کنید باید بدانید که در واقع باید پول بسیاری خرج کنید تا بتوانید امنیت را تا حد زیادی برآورده کنید. هرچقدر هم که شما هزینه های بیشتری را برای حفاظ در نظر بگیرید انتخاب شما نیز متنوع تر خواهد شد.

  حفاظ آکاردئونی روی درب آپارتمان

 

حفاظ بالای دیوار

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نوع پر استفاده ای از حفاظ های آهنی میلگردی دیوار با رنگ کوره ای استاتیک و روغنی در تولید حفاظ شاخ گوزنی است که به دلیل تشابه بسیار زیاد این نوع حفاظ پر تراکم به شاخ گوزن نام حفاظ شاخ گوزنی را برای آن انتخاب کرده اند. حفاظ سر گوزن یا نرده شاخ گوزنی در تراکم متنوع و با ضخامت های بسیاری ساخته و عرضه می شود و معمولا استفاده از آن در کشور ایران و عراق رواج یافته و با گذشت زمان محبوبیت آن نیز در بین مردم بیشتر می شود. ساخت و تولید انواع شاخ گوزنی در تراکم خلوت و شلوغ با میلگرد خم کاری شده در زوایای بسیاری انجام میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547