ایمن ترین نرده حفاظ روی دیوار
14 جولای 2020
حفاظ آکاردئونی
18 جولای 2020
نمایش همه

بهترین حفاظ درب آپارتمان

درب آکاردئونی برای محافظت به عنوان حفاظ پشت درب آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد و امنیت آن را بالا می برد. برای افزایش امنیت در واحد های تجاری بهترین گزینه بوده و به راحتی و بدون صرف وقت زیاد می توان از آن استفاده نمود. برای انواع واحدهای اداری نیز می توان از درب فلزی آکاردئونی استفاده کرد. درب آکاردون به لحاظ داشتن قابلیت جمع شدگی کمترین فضای لازم را گرفته و از نظر فضا هم هیچ نگرانی برای آن وجود نخواهد داشت. چارچوب درب آکاردئونی فلزی در صورت لزوم به صورت کامل جمع شده و در عرض ورودی خانه شما نیز تاثیر منفی نخواهد داشت استفاده از بهترین درب حفاظ آپارتمان میتواند راهکاری امن و مطمئن در جلوگیری از ورود سارقین و متجاوزین باشد .

حفاظ روی درب

محافظ درب آپارتمان در عنوانه های ذکر شده تهیه و تولید میگردد:

 1. درب آکاردئونی ۳ گل ساده
 2. درب اکاردئونی ۳ گل خم دار
 3. درب آکاردئونی ۴ گل
 4. درب آکاردئونی پیچی
 5. درب آکاردئونی ایتالیایی
 6. درب آکاردئونی ۳ گل پرچ مخفی
 7. درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی
 8. درب آکاردئونی ۳ گل سلطنتی
 9. درب آکاردئونی تمام گل سلطنتی

 

دسته بندی درب محافظ 

 • درب آکاردئونی داخلی
 • درب آکاردئونی کارگاهی
 • درب آکاردئونی فروشگاهی
 • درب آکاردئونی پارکینگی

حفاظ آکاردئونی یا گارد آهنی درب آپارتمان معمولا توانسته با توجه به ضد سرقت و ایمن بودن، بسیاری از مشکلاتی که قبلا وجود داشته را از بین ببرد. درب های ضد سرقت آکاردئونی می توانند یکی از گزینه های مناسب برای آپارتمان ها باشند زیرا این درب ها می توانند باعث بالا بردن امنیت در آپارتمان ها و پارکینگ ها باشند. درب کشویی آکاردئونی فلزی را می توان در مغازه های بسیاری و حتی پاساژ ها نیز مورد استفاده قرار داد زیرا در هنگام باز و بسته شدن درب آکاردئونی نیاز به فضای بسیار کمی دارند در نتیجه مشکلی برای رفت و آمد مشتریان در محیط های تجاری بوجود نخواهد آمد.

  بهترین نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

درب آکاردئونی فلزی معمولا می تواند برای مکان های عمومی مانند بانک ها نیز بسیار کاربردی باشد زیرا در بانک ها نیز معمولا هم نیاز به درب هایی ضد سرقت و ایمن بوده و هم نیاز است تا فضایی از بانک را این درب ها اشغال نکنند. کاربرد های بسیار زیاد درب حفاظ آکاردیونی باعث شده که میزان استفاده از این درب ها روز به روز بیشتر شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547