قیمت حفاظ شاخ گوزنی
26 جولای 2021
نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار 
28 جولای 2021
نمایش همه

انواع حفاظ دور دیواری ویلا

 

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی بعد از آن که شاخک ها به هم جوش میخورند نوبت به رنگ آمیزی آنها میرسد که رنگ آمیزی انواع حفاظ دور دیواری ویلا انجام شود . معمولا رنگ آمیزی به نا به دلخواه مشتریان انجام می شود . بهتر است بگوییم رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزن می تواند برخی مشکلاتی داشته باشد به عنوان مثال هنگام جوش زدن رنگ قسمت های متنوع آن از بین رود یا برخی از گوشه ها به خوبی رنگ آمیزی نشود در این حالت آنچه ما توصیه می کنیم این است که پس از اتمام می توانید با کمک یک اسپری قسمت های مختلف که به طور کافی رنگ آمیزی نشده اند را پوشش دهید .

حفاظ فلزی دیوار کرج و تهران

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در اطراف باغ ها

در اکثر ورودی به باغ ها و باغچه ها از حفاظ های شاخ گوزنی دورتادور محل استفاده می گردد استفاده از حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار در این مکان ها چندان مرسوم نیست ولی همانطور که گفته شد در برخی مناطق از باغ ها از این حفاظ ها استفاده می شود.در صورتی که قصد خرید و نصب حفاظ در این مکان ها را دارید باید دقت داشته باشید که حفاظ هایی که در این مکان ها نصب می کنید باید حداقل ۱۵۰ سانت ارتفاع داشته باشند تا از ورود حیوان و انسان جلوگیری شود .

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی برترین محافظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی برترین حفاظ روی دیوار برای ایجاد امنیت ساختمان میباشد این حفاظ آهنی از میلگرد تهیه شده که در ارتفاع‌ های متنوع ۷۰، ۹۰، ۱۱۰ و ۱۲۰ سانتی متری تولید می‌ شود. مدل جدید حفاظ شاخ گوزنی برای دور دیوار حیاط ویلا نرده ای میباد که از نظر ظاهر، کیفیت، استحکام و تامین امنیت عملکرد بهتری نسبت به سایر حفاظ‌ های موجود در بازار دارد و مورد تایید نیروهای انتظامی کشور نیز قرار گرفته است. همان گونه که درختان محافظ جنگل‌ ها هستند و از ورود افراد متفرقه جلوگیری می‌ کنند، حفاظ‌ های شاخ گوزنی مدل درختی محافظی قدرتمند از ساختمان‌ های شما هستند.

  نرده حفاظ آکاردئونی روی درب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547